Náš tým

 

    

Miloš Zeman - majitel společnosti Muškaření Zeman, což je nejstarší firma v novodobých dějinách České Republiky v oblasti výroby a prodeje muškařských potřeb. Zároveň je členem Rybářského sdružení Špindlerův Mlýn, které má v pronájmu Labskou přehradu a provozuje na ní rybolov. Navštívit můžete moje internetové stránky www.muskazeman.cz a nově vznikající internetový obchod Muškaření ZemanKontaktovat mě můžete na emailu muska.zeman@volny.cz

Drobná charakterová vada: Občas zapomene při odjezdu na ryby odevzdat své drahé polovičce Božence klíče od kamenného obchodu. Vznikají pak zajímavé situace... :-)

Jaromír "BUKO" Málek je už dávno vazačskou legendou. Až na tom budu líp s časem, představím vám ho podrobně, zatím bych použil text Miloše Zemana,  který také hodně prozradí.

 

A přidám pár fotek, aby se neřeklo..:-))

jedna z Mírových legendárních myšek...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To prostě ta ryba sežrat musí!

 

 

 

 

 

Drobné charakterové vady na rozdíl od Chosého vykecávat nebudu, raději si s mírou dále pivo nebo slivku..:-)) Jehla

 

 

Josef "Chose" Kuncl - Tvůrce a administrátor tohoto webu. Na Labskou jezdí od r.2007 a s Milošem Zemanem ho v létě 2011 seznámil Pepa Jehlička při společné výpravě na Labskou. A v Hotelu Styl tam večer u piva vznikla myšlenka vytvořit Labské nové internetové stránky. Výsledek znáte. Občas tahle trojka u piva vymyslí něco jako e-shop, seminář Základy vázání mušek, nebo Muškařskou školu na Labské. Navštívit můžete můj profil na Facebookunebo web Labské. Kontaktovat mě můžete na emailu info@labskapstruhova.cz

Drobná charakterová vada: Občas si zapomene vzít hrazdu(rozteč) do boatu a musí pak s pomocí zkušenějších kolegů improvizovat třeba s brodící holí :-)

 

 

 

Josef "Jehla" Jehlička - Prakticky zapříčinil vznik tohoto webu. Pro stránky Labské (a časopis Rybářství) píše exkluzivní články, je autorem oficiálního letáku a banneru Labské.  Zkušený grafik, muškař, vázací klaun a autor mušek z šílencova vázacího koutku(proslulí smetákoví chrostíci atd.) prostě Old Hamster. Aktuálně vytváří, doplňuje, ladí a vychytává mouchy internetovému obchodu Muškaření Zeman, jehož je jediným autorem.                                                  Navštívit můžete můj blog Hamster Fly Fishing. Kontaktovat mě můžete na emailu typo.jj@volny.cz

Drobná charakterová vada: Občas zapomene přestat mluvit :-)

 

 

 

Milan Pavlík - Je členem RSŠM, na starosti má hlavně výdej povolenek a půjčování bellyboatů přímo ve Špindlerově Mlýně, viz Nákup povolenkyZe svého orlího hnízda vysoko nad Labskou může s dalekohledem prakticky přepočítat rybáře na přehradě. Do Prahy podává důležité zprávy o počasí a braní ryb, jeho důležitou funkcí jsou i jednání s KRNAPem a příslušným úředníky za RSŠM.                                                                                                                  Navštívit mě můžete osobně při koupi povolenky a půjčení bellyboatu přímo ve Špindlerově Mlýně, pokud Vás zajímá aktuální počas a braní ryb, jsem k dispozici na telefonním čísle +420 603 900 792. Taktéž Vám sdělím počet volných bellyboatů a brodících kalhot na určitý termín.

Drobná charakterová vada: Nemusí to být vada, ale občas k ránu... Je vypozorováno, že při jeho přítomnosti v hospodě přistává přede všemi sklenka Tullamorky o něco častěji :-)

 

 

 

Rybářská stráž na Labské - Jejich revírem je Labská, jejich počet a tempo kontrol bude od sezony 2012 vražedné, jejich protivníci jsou pytláci, rybáři, kteří porušují  pravidla lovu a případně kormoráni. Muži z Rybářské stráže pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit Labskou, ryby v ní a náš pohodový lov.

Navštívit nás nemůžete, kontaktovat Vás na Labské budeme sami. A osobně. A často.

Drobná charakterová vada:  Jediní z nás jsou bezvadní a precizní

Diskusní téma: Náš tým

Titulek: Telefonní číslo na RS ? Vložil: Pepa Datum: 20.06.2013

Dobrý den, několikrát v diskuzi zmiňujete zveřejnění čísla na RS na vašem webu - buď jsem ho přehlédl nebo...?

Titulek: Blízká setkání třetího druhu Vložil: Mates Datum: 27.07.2012

Těším se na vražedné setkání s RS Labská.

Přidat nový příspěvek

počítadlo.abz.cz